בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
6378*

אודות חברת אפק

אפק - פתרונות מימון היא חברה מובילה בתחום גיוס האשראי לעסקים בצמיחה וגידול פיננסי לעסקים. אנו מתמחים במתן אשראי בתנאים מעולים במגוון ערוצים, ביניהם הקרן להלוואות בערבות המדינה. מטרתנו לסייע לחברות, עסקים ויזמים לשפר את תזרים המזומנים שלהם ולתרום לשגשוגו של העסק בטווח הקצר והבינוני.

החברה מנוהלת על ידי אבישי כהן, ששימש בעבר ככלכלן בכיר בגוף המוסמך על ידי המדינה לאשר את קבלת ההלוואות בערבות המדינה. כבודק לשעבר בקרן, שהיה ממונה על אישור ושלילת בקשות האשראי שהוגשו אליה, אבישי מכיר לעומק את תהליך קבלת ההחלטות של הגוף, היכרות ממנה נהנים כיום לקוחותיו.

לצד אבישי פועל צוות אפק, המורכב מכלכלים בכירים, בנקאים לשעבר ואנשי שירות ומכירה מהמעולים בתחומם. שילוב ההתמחויות והכישרונות של ההון האנושי שלנו הוא אחד הגורמים העיקריים להם אנו חבים את הצלחותינו הרבות. 

אודות אפק פתרונות מימון והלוואות לעסקים

ידע וניסיון נרחב בגיוס הון

את הידע והניסיון הרבים שצברנו בשנות עבדה רבות בקרן ובגופים פיננסיים אחרים, כמו גם את הקשרים ההדוקים שלנו עם מנהלי סניפי הבנקים והמחלקות העסקיות, אנו מעמידים כיום לטובת הלקוחות, ומסייעים להם להשיג הלוואות בנקאיות וחוץ בנקאיות בתנאים הטובים ביותר.

חוויית השירות חשובה לנו לא פחות מהצלחת הגיוס. לצד הכלכלנים פועל באפק צוות שירות לקוחות מנוסה ואיכותי, שמבטיח שירות מקצועי ונוח, הן באיסוף מסמכי קרנות המימון השונות וליווי בהליך הבירוקרטי שלהן, והן ברמה המקצועית והביקורתית בבדיקת נתוני הלקוחות.

הגיוס עבור לקוחותינו מתבצע בשלושה מסלולים עיקריים:

  • אשראי חוץ בנקאי: אפק מנוהלת בידי הכלכלן אבישי כהן, ששימש בעבר ככלכלן בכיר בקרן בערבות מדינה והיה אחראי על אישור בקשות האשראי החוץ בנקאי של משרד האוצר ומשרד הכלכלה. כיום מלווה עסקים בבקשת הלוואות מהקרן ומגופים חוץ בנקאיים, עם תנאי ריבית והחזר אטרקטיביים ובלעדיים.
  • גיוס הון באמצעות משקיעים: לאפק קשרים ייחודיים עם משקיעים פרטיים וקבוצות משקיעים שמעוניינים לממן ו/או לרכוש פעילויות של חברות במגוון תחומים ובתנאים בלעדיים.
  • גיוס באמצעות מיזוג לשלד ציבורי: אפק מתמחה במיזוג פעילות חברות לשלד ציבורי, ובגיוס באמצעות הנפקת אגרות חוב ו/מניות לציבור דרך הבורסה.

פוטנציאל גיוס גבוה

על מנת למקסם את פוטנציאל הגיוס, אנחנו מדקדקים בפרטי התהליך כולו: מניתוח והבנה של הצרכים הפיננסיים האמיתיים של העסק, דרך בחירת מסלול מתאים וכתיבת תוכנית עסקית בהתאם לערוץ המימון המומלץ, ועד להגשת בקשת ההלוואה בצורה האופטימלית. התוצאה היא גיוס יותר כספים בתנאים יותר טובים.

מאחר ששיטת התמחור שלנו מבוססת בעיקר על הצלחה, אנו רואים בלקוחותינו שותפים עסקיים מלאים. הפעילות העסקית כולה נעשית בצורה שקופה ובשיתוף מלא עם הלקוח ובהתאם ליעדים שהוגדרו מראש, על מנת לגייס את האשראי בזמן קצר, ועם התוצאה הטובה ביותר.

כל מה שהעסק צריך

אשראי הוא ללא ספק החמצן שכל עסק זקוק לו על מנת לפעול, אך עסקים בצמיחה יודעים כי העבודה אינה מסתכמת בגיוס הון. אנחנו כאן עבור עסקים שמעוניינים בטיפול כולל שיזניק אותם במהירות קדימה. אנחנו צוללים פנימה, לנבכי העסק, ולא משאירים אף פינה לא מטופלת.   

אפק פועלת במגוון ערוצים, כשמטרת העל היא להעניק מעטפת מוצרים כוללת לעסקים, בגישת ה-Tailor-made: כל עסק מקבל בדיוק את החליפה הדרושה לו, תפורה לפי צרכיו. באמצעות מגוון המוצרים שבאמתחתנו, אנו מובילים עסקים להצלחות מרשימות במינוף העסק, בשיפור תזרים המזומנים, בביצוע השקעות נבונות ומקצועיות ובהגעה ליעדים העסקיים שהציבו לעצמם לשנים הבאות.

דברו איתנו

אנחנו זמינים עבורכם לכל שאלה. צרו קשר לקביעת פגישת ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות, על מנת להעריך את הכדאיות של בקשת הלוואה, את היקפה האופטימלי, ואת מסלול המימון המתאים עבורכם.

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: