בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
6378*

איך מבצעים גיוס משקיעים?

אפק פתרונות מימון מחזיקה ברשת קשרים ענפה של משקיעים וגופי מימון גדולים, ומאפשרת ללקוחותיה להיפגש עם משקיעים אסטרטגיים בהתאם לתחומם, על מנת לבדוק אפשרויות של מימון פרטי.

סכום המימון המינימלי עומד על כ-800 אלף דולר, ומיועד לחברות שיודעות להציג שווי גבוה ומכירות בטווח הזמן הקצר.

אנו מסייעים בהשגת המימון עבור חברות העונות לקריטריונים המתאימים, ופועלים מול חתמים מובילים במשק הישראלי, מלווים חברות בתהליכי מיזוג ורכישה, ובגיוסים באמצעות הנפקה בבורסה.

גיוס משקיעים - למי זה מתאים?

חברות שעשויות להתאים למימון באמצעות גיוס הון ממשקיעים הינן חברות המפתחות מוצרים בשוק המכשור הרפואי, חברות טכנולוגיה וחברות ביומד, אשר סיימו את שלב פיתוח המוצרים, נמצאות בשלב מתקדם של ניסויים והוכחת ההיתכנות, ופועלות במרץ לשיווק המוצרים בפועל.

לצד אלה, המימון עשוי להתאים גם לחברות נדל"ן ולחברות מסחריות המציגות מכירות בהיקף משמעותי וברווחיות, ובסך הכל בעלות הון עצמי מוחשי הגבוה מ-25 מיליון ש"ח.

התאמה אישית לכל לקוח

כחלק מהתהליך גיוס משקיעים אנו ננתח יחד איתך את המצב במטרה להבין את המטרות והאסטרטגיה של העסק שלך. לאחר שהסקנו מסקנות נוכל להתחיל לנתח אילו עסקאות נוכל לעשות ואם איזה משקעים פוטנציאליים.

צרו קשר בטלפון 6378* לקביעת פגישת ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות, על מנת להעריך את כדאיות ההשקעה, את היקפה האופטימלי, ואת מסלול המימון המתאים עבורכם.

 

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: