בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
6378*

הלוואות ללא ריבית

הלוואות ללא ריבית מקרן נתן

אפק - פתרונות מימון מתמחה בגיוס הלוואות ואשראי לעסקים. בין היתר אנו מתמחים בגיוס הלוואות ללא ריבית מקרן נתן - קרן פילנתרופית לעידוד יזמות בישראל, המעניקה לעסקים צעירים ולעסקים בהקמה הלוואות בגובה של עד 240,000 ₪ ללא ריבית וללא ביטחונות. אנו מכירים לעומק את הקריטריונים ואת תהליך קבלת ההחלטות של הגוף, דבר שמעלה באופן משמעותי את הסיכוי לאישור ההלוואה.

קרן נתן הוקמה על ידי הפילנתרופ היהודי נתן קירש, במטרה לעודד יזמים חדשים חסרי יכולת כספית להקים עסק חדש בישראל. ההלוואות ניתנות לעסק ראשון וחדש בלבד, המציג תוכנית עסקית מפורטת שמעידה על רצינותו של העסק ועל יכולתו לשגשג. 

התנאים לקבלת הלוואות ללא ריבית מקרן נתן

  • ההלוואה ניתנת לעסקים חדשים בלבד המוקמים בידי אזרחי או תושבי ישראל
  • הגשת תוכנית עסקית מפורטת
  • פירוט ההשקעות עבורן תשמש ההלוואה
  • הגשת תזרים מזומנים מפורט שנה קדימה

איך מתקבלת ההלוואה?

הלוואות ללא ריבית של קרן נתן הן אטרקטיביות ביותר, ולכן אחוז העסקים הזכאי להן מכלל מגישי הבקשה אינו גדול. כתיבת תוכנית עסקית נכונה ומותאמת היטב לעסק ולענף בו הוא פועל היא קריטית, והיא שעושה את ההבדל בין אישור ההלוואה לדחייתה. לקוחותינו זוכים לאחוזי הצלחה גבוהים בגיוס  מקרן נתן בזכות ההיכרות האישית שלנו עם הקרן ונהליה, ובזכות הידע והניסיון הרב שנצברו במהלך שנות עבודתנו מול הקרן, ובמספרים: 83% מלקוחותינו קיבלו הלוואה מהקרן, בעוד אחוז אישורי ההלוואה לעסקים הפונים באופן עצמאי עומד על 17% בלבד.

לפני בקשת להלוואות ללא ריבית מקרן נתן, כלכלני אפק מבצעים, ללא עלות או התחייבות, סינון ראשוני בו נבחנים ההתאמה הבסיסית של העסק לקריטריונים של הקרן, הצרכים האמיתיים שלו והסיכויים לקבלת ההלוואה. לאחר מכן, עבור העסקים המתאימים אנו ניגשים לכתיבת תוכנית עסקית מפורטת ומותאמת, המהווה תנאי בסיסי להגשת הבקשה לקרן, ומאפשרת ניהול נכון ואחראי יותר של העסק ב 12 החודשים הראשונים לפעילותו. כמו כן, אנו מכינים את בעל העסק לראיון עם מנכ"לית הקרן, שהוא בעל חשיבות קריטית לאישור הבקשה. אנו שמחים לראות כל פעם מחדש בעלי עסקים צעירים שהצליחו בעזרתנו להגשים את חלומם ולפתוח עסק משגשג בישראל.

הלוואות ללא ריבית - אפק מימון

מהי קרן נתן?

קרן נתן הינה קרן פילנתרופית המעניקה לעסקים חדשים ולעסקים בהקמה. הקרן הגדילה את תקציב ההלוואות לסכום של עד 240 אלף שקלים עבור כל עסק חדש וראשון, המוקם על ידי יזמים מנוסים בתחומם. המטרה היא לאפשר לאותם יזמים לצאת לעצמאות מלאה ולהגשים את חזונם תוך נטרול מכשול המימון. ההלוואה ניתנת באופן פרטי ומחוץ לבנק, ואינה יושבת על התזרים השוטף. ההלוואה מוחזרת בצ'קים בפריסה ארוכה של עד 36 תשלומים.

מעוניינים לשמוע עוד על קרן נתן? פרטים נוספים בסרטון הבא

קרן IFLA - לעסקים קיימים

האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית מציעה לעסקים קטנים עם מחזור חודשי של עד 150 אלף ש"ח, הלוואות בסך של עד 90 אלף ש"ח, עבור צרכי הון חוזר או השקעה בעסק. ההלוואות ניתנות ללא ריבית ובתנאים מועדפים.   הלוואה ללא ריבית של קרן IFLA נוחה מאוד, עם החזרים נוחים של בין 40 ל-45 תשלומים חודשיים.

כיצד מגישים את הבקשה להלוואה מקרן IFLA?

קבלת ההלוואה מתבצעת בשני שלבים: חצי מהסכום מתקבל עם אישור הבקשה, והוא נועד לממן את סעיפי ההשקעות השונים (שצריכים להיות מתואמים). המחצית השנייה של הסכום מתקבלת בהמשך, במידה שהיזם הציג את כל הקבלות, לאחר תיאום מול התכנית. במידה שאין תיאום עם התכנית יתקבל רק חצי מהסכום. הקרן אינה נושאת ריביות, אך יש צורך להחתים ערבים לשם קבלתה.

צרו קשר לקביעת פגישת ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות, על מנת להעריך את הכדאיות של בקשת הלוואות ללא ריבית, את היקפה האופטימלי של ההלוואה, ואת מסלול המימון המתאים עבורכם.

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: