בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
6378*

מה חשוב לדעת על הלוואות ללא ריבית?

הלוואות לעסקים לא נועדו רק לסייע לעסקים לצאת ממשבר. הלוואה טובה יכולה לסייע לעסק לגדול, להתפתח, להגדיל מחזורים ולזנק לשלב העסקי הבא. ועדיין, עסקים רבים נרתעים מנטילת הלוואות. הסיבה? הריבית. אפק פתרונות מימון הוקמה על מנת לסייע לעסקים לא רק להשיג מימון, אלא להשיג גם ריביות אטרקטיביות, וכשאפשר - אפילו לקבל הלוואות ללא ריבית.

איפה ניתן לקבל הלוואות ללא ריבית?

לעתים תוכלו למצוא הלוואות ללא ריבית בבנק, אך לרוב תהיה זו הלוואה קטנה וזמנית. חשוב לזכור כי הבנקים וחברות האשראי פועלים מתוך אינטרס עסקי לגיטימי, ולכן הם בדרך כלל מעניקים הלוואות ללא ריבית בסכומים נמוכים ולתקופה קצרה בלבד, וגם זאת כנגד הפקדת סכום מינימלי על בסיס חודשי בחשבון, ולעתים כנגד משכון נכסים.

לכן, עבור עסקים המעוניינים בהלוואה ללא ריבית, הבנק לא יהווה את הפתרון. לעומת זאת, קיימות קרנות שכל ייעודן הוא לסייע לעסקים ישראליים, והן מעניקות הלוואות ללא ריבית בסכומים גבוהים, ללא ביטחונות ומבלי למשכן דבר.

לעסקים חדשים: הלוואות ללא ריבית מקרן נתן

אחת ההתמחויות שלנו באפק היא גיוס הלוואות ללא ריבית מקרן נתן - קרן פילנתרופית לעידוד יזמות בישראל, המעניקה לעסקים צעירים ולעסקים בהקמה הלוואות בגובה של עד 240,000 שקל ללא ריבית וללא ביטחונות.

הקרן מעניקה הלוואות ללא ריבית לעסק ראשון וחדש שהוקם על ידי אזרח או תושב ישראל, המציג תכנית עסקית מפורטת שמעידה על רצינותו ועל פוטנציאל עסקי. במסגרת הבקשה יש להגיש תכנית עסקית המותאמת היטב לעסק ולענף בו הוא פועל, ולהגיע לראיון אישי עם ממנכ"לית הקרן.

לעסקים קיימים: הלוואות ללא ריבית מקרן IFLA

האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית מציעה לעסקים הלוואות ללא ריבית ובתנאים מועדפים בסך של עד 90 אלף שקל עבור צרכי הון חוזר או השקעה בעסק. ההלוואה ניתנת עם החזרים נוחים של בין 40 ל-45 תשלומים חודשיים.

הלוואות לעסקים קטנים עם מחזור חודשי של עד 150 אלף שקל, לאחר החתמת ערבים. מחצית מסכום ההלוואה מתקבל עם אישור הבקשה ומטרתו לממן את סעיפי ההשקעות השונים, ואילו המחצית השנייה מתקבלת לאחר הצגת כל הקבלות על ידי היזם בהתאם לתוכנית העסקית.

היתרונות בקבלת הלוואות ללא ריבית

  • הלוואה בחינם, ללא "האותיות הקטנות"
  • אין תנאי סף קשיחים לקבלת ההלוואה
  • קבלת הלוואות בסכום גבוה ובפריסה נוחה
  • לא תמיד נדרשת הצגת ביטחונות
  • הזדמנות לעסק קיים להיחלץ מגירעון בצורה מהירה
  • הזדמנות לעסק חדש להתחיל את פעילותו עם התחייבויות מינימליות

מה חשוב לדעת על הלוואות ללא ריבית?

איך מתקבלת ההלוואה?

הלוואות ללא ריבית הן, באופן לא מפתיע, פופולריות ביותר, ועסקים רבים מבקשים לקבלן. מסיבה זאת אחוז העסקים שזוכים לקבלה קטן. בכל זאת, לקוחותינו זוכים לאחוזי הצלחה גבוהים בגיוס הלוואות ללא ריבית בזכות ההיכרות האישית שלנו עם הקרנות השונות ונהליהן. בעוד שאחוז אישורי ההלוואה הכלליים מהקרנות השונות עומד על 30% בלבד, 83% מלקוחותינו קיבלו הלוואה.

את ההצלחות הגבוהות אנחנו זוקפים לידע וניסיון הרבים שלנו, ולשיטות העבודה הדקדקניות הנהוגות אצלנו באפק. לפני בקשת הלוואות בכלל, ובפרט הלוואות ללא ריבית, כללני אפק מבצעים סינון ראשוני ללא עלות או התחייבות, בו נבחנים ההתאמה הבסיסית של העסק לקריטריונים של הקרנות, הצרכים האמיתיים שלו והסיכויים לקבלת ההלוואה. כאשר עסק נמצא מתאים, אנו ניגשים לכתיבת תוכנית עסקית מפורטת ומותאמת, המהווה תנאי בסיסי להגשת הבקשה לקרן, ומאפשרת ניהול נכון ואחראי יותר של העסק ב 12 החודשים הראשונים לפעילותו. כמו כן, אנו מכינים את בעל העסק לראיון בקרן, שהוא בעל חשיבות קריטית לאישור הבקשה.

 

אנו שמחים לראות כל פעם מחדש בעלי עסקים שהצליחו בעזרתנו לקבל הלוואות ללא ריבית ולשגשג בעולם העסקים.

צרו קשר לקביעת פגישת ייעוץ ראשוני ללא עלות או התחייבות, להערכת הכדאיות של בקשת הלוואות ללא ריבית, את היקפה האופטימלי של ההלוואה, ואת מסלול המימון המתאים עבורכם

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: