בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
6378*

מימון בנקאי

כסף, מיותר לציין, הוא מוצר שבלעדיו עסק לא יכול להתקיים. נושא המימון הוא אחד הנושאים שהכי מעסיקים מנהלי עסקים בכל סדר גודל. זהו נושא סבוך ובעל השלכות קריטיות ליכולתו של העסק לשגשג, או אפילו לשרוד, ולא בכדי הנושא הזה צף ועולה חדשות לבקרים.

לרוב אנחנו שומעים על מימון חוץ בנקאי, שהוא מצוין וחשוב, ואנחנו באפק מומחים בהשגת מימון חוץ בנקאי עבור לקוחותינו, עם תוצאות מרגשות באמת. אבל מה עם מימון בנקאי? לרוב, עסק ייגש לקבלת מימון חוץ בנקאי או לאחר שמיצה את האשראי שהבנק הסכים לתת לו, או שהוא מחפש תנאים טובים יותר שמהבנק מוכן להציע, או שהבנק שלל את בקשתו לחלוטין. כך או אחרת, הבנק תמיד יהיה הכתובת הראשונה, והתוצאות מולו יהיו בעלות השלכות לא רק על הנתאים שיתקבלו בבנק, אלא גם על אלה שיתקבלו בכל הלוואה חיצונית שהעסק ייקח. לכן מערכת היחסים עם הבנק היא קריטית.     

לקבל את התנאים הכי טובים

אנחנו באפק מומחים בשיפור הפוזיציה של עסקים ממול הבנקים. הכלכלנים שלנו לומדים היטב את העסק שלכם, את העבר שלו ואת הצרכים המיידיים והעתידיים, ומכינים עבורכם את תמהיל האשראי התואם לצרכים שלכם בדיוק. עם התמהיל הזה אנחנו ניגשים לבנקים, איתם אנו עומדים בקשרים הדוקים ומנהלים איתם מערכות יחסים עסקיות זה שנים רבות, ומגייסים עבורכם את המימון המבוקש. 

כאשר המשא ומתן שלכם מתנהל על ידינו, התוצאות הרבה יותר טובות, משמעותית. אנחנו יודעים לא רק לגייס את ההון הדרוש, אלא גם לשפר עבורכם את האשראי, את הריביות ואת העמלות שהבנק נתן לכם עד כה, וכל זאת תוך הבנה מקצועית ושיקולים אחראיים שיטיבו איתכם.

מצליחים יחד איתכם

אנחנו גאים לספר כי לקוחותינו זוכים להצלחות גדולות בקבלת מימון בנקאי, בתנאים הטובים ביותר. אנחנו מצליחים בזכות הידע, הניסיון, וההיכרות האישית שלנו עם מנהלי בנקים ונהליהם. מניסיוננו, בעל עסק לא תמיד ידע להציג בבנק את המידע הנכון שנדרש עבור קבלת התנאים הטובים ביותר, והמומחים שלנו כאן לעזור לכם עם התוצאות הטובות ביותר של מימון בנקאי שתוכלו להשיג.

זקוקים למימון בנקאי? צרו קשר לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות, ואנו נבחן את סיכויי העסק לקבלתו ואת  התנאים הטובים ביותר שניתן להשיג

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: