בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
6378*

אפק פתרונות מימון מתמחה בגיוס אשראי לחברות. בין היתר אנו מתמחים במימון חברות לטווח הקצר. הלוואות מסוג זה מתאימות במקרים בהם עולה צורך לגשר על פערי אשראי לקוחות- ספקים (הון חוזר), וניתן לקבלן בתנאים מצוינים משתי קרנות מובילות איתן אנו עובדים, בהתאם לקריטריונים שיוצגו להלן:

מסלול א'

הלוואות לטווח הקצר מקרן השקעות פרטית, בהיקף של בין 1-15 מיליון ₪. ההלוואות ניתנות בצורה של הקמת מסגרת אשראי במחירים נמוכים של בין 1 ל-2 אחוז עמלת הקמה חד פעמית, ובפריים פלוס 0.8-1.8 אחוז ריבית שנתית. ההלוואות מאושרות עבור לקוחות שהצליחו להוכיח כי יוכלו לעמוד בתנאים הבאים:

  • חברות רווחיות בעלות הון עצמי ומחזור מעל 10 מיליון ₪
  • יחס אובליגו הכנסות נמוך
  • החברה יכולה לספק ערבות אישית
  • יכולת סילוק מלא לאחר 5 חודשים (לכל היותר). 

מסלול ב'

קרן השקעות פרטית המציעה עסקת מימון בהיקף של בין 1 ל-5 מילון שקלים, לטובת גישור על פערי מימון בפעילות השוטפת של העסק, שנוצרים מאירועים חד פעמיים (יבוא, יצוא, תוצרת עונתית וכדומה). הקרן ניתנת בריבית חד פעמית המשולמת מראש (בין 8 ל-12 אחוז), כנגד ערבות אישית בלבד, ובתנאי שהחברה הצליחה להוכיח כי תוכל לעמוד בתנאים הבאים: 

  • חברות רווחיות בעלות הון עצמי ומחזור של מעל 10 מיליון ₪
  • החברה יכולה לספק ערבות אישית
  • תקופת החזר של עד 5 תשלומים (ניתן להרחיב ל-7 תשלומים)
  • אין מניעה מחברות ממונפות בעלות יחס אובליגו הכנסות גבוה לקבל את המימון 

מימון יבוא יצוא באוניית משא

מי צריך הלוואה לטווח קצר?

הלוואות לטווח קצר הן פתרון מצוין עבור חברות ועסקים שעומדים בפני אירוע חד פעמי שמחייב לגשר על פערי אשראי לקוחות ספקים (הון חוזר). עם זאת, לא כל העסקים זכאים לקבל הלוואות אלו. כתיבת תוכנית עסקית נכונה היא קריטית, והיא שעושה את ההבדל בין אישור ההלוואה לדחייתה. לקוחותינו זוכים לתמחור נוח ועל בסיס הצלחה, ונהנים מאחוזי הצלחה גבוהים בגיוס הלוואות קצרות טווח בזכות ניסיוננו הרב וההיכרות האישית שלנו עם גופי המימון השונים.

מימון יבוא - זוג הורים נדהמים

לפני בקשת כל הלוואה, כלכלני אפק מבצעים סינון ראשוני ללא עלות או התחייבות, בו נבחנים ההתאמה הבסיסית של העסק לקריטריונים של ההלוואה המבוקשת, הצרכים האמיתיים של העסק והסיכויים לאישור ההלוואה. לאחר מכן אנו ניגשים לכתיבת תוכנית עסקית מפורטת ומותאמת, המהווה תנאי בסיסי להגשת הבקשה. כמו כן, אנו מכינים את בעל העסק לראיון עם מנהלי הגופים השונים, שהוא בעל חשיבות קריטית לאישור הבקשה.

צרו קשר לקביעת פגישת ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות, על מנת להעריך את הכדאיות של בקשת הלוואה לטווח קצר, את היקפה האופטימלי של ההלוואה, ואת מסלול המימון המתאים עבורכם.

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: