בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
6378*

מסלול הון חוזר

הקרן בערבות מדינה מאפשרת לעסקים להגיש בקשות להלוואה בשלושה מסלולים. אחד המסלולים הוא מסלול הון חוזר, שמיועד לחברות ולעסקים המבקשים לגשר על פער התזרים המימוני שנוצר בין התשלום השוטף לספקים לבין תקבולים מאוחרים מלקוחות. מסלול הון חוזר מאפשר לקיחת מימון חוץ בנקאי לטווח ארוך, עם החזרים חודשיים נמוכים. כך ניתן לסגור את הפער התזרימי ולהתנהל בצורה שוטפת ויעילה.

הלוואות הון חוזר

אתם מנהלים עסק ותוהים כיצד תוכלו לשפר אותו? יש לכם בעיה של תזרים מזומנים ואתם לא בטוחים מה תהיה הדרך הכי טובה שיש לטפל בה? אם כך, כדאי לדעת שיש סוגים שונים של הלוואות שיכולות לשנות עבורכם את העניין. הקרן בערבות מדינה מציעה לבעלי העסקים בתחומים השונים להגיש בקשות להלוואות בשלושה מסלולים שונים כאשר אחד מהם זו הלוואה של מסלול הון חוזר. שווה להכיר את האופציה של מסלול הון חוזר כי עבור רבים מבעלי העסקים זה בהחלט יכול להיות פתרון מועיל וטוב, אז למה אתם מחכים?

מסלול הון חוזר

למי מיועד מסלול הון חוזר?

כאשר מדברים על הלוואות הון חוזר מדברים למעשה על הלוואות שמיועדות לחברות ולעסקים אשר המטרה שלהם היא לגשר על פער התזרים המימוני שנוצר בין התשלום השוטף לספקים לבין תקבולים מאוחרים מלקוחות. כל מי שיש לו עסק גדול אשר במסגרתו הוא גם קונה סחורות ומוכר מוצרים ללקוח מכיר את הפער שעלול להיווצר, דבר שלא אחת גורם לעסקים להיכשל כישלון חרוץ.

לכן חשוב לדעת שמסלול הון חוזר יכולה לשנות את הדברים ולשפר אותם ובהחלט מומלץ גם לכם לבדוק זאת. מסלול הון חוזר מאפשר לכם למעשה לקחת מימון חוץ בנקאי לטווח ארוך אשר יכלול בהמשך החזרים חודשיים נמוכים. זה מה שהופך אותו לאטרקטיבי שכן הוא לא יפגע בניהול הכספים בעסק או בתזרים המזומנים. 

לפרטים נוספים צפו בסרטון הבא.

בואו לקבל את כל האינפורמציה הדרושה לכם

בין אם אתם חושבים על מסלול הון חוזר ובין אם אתם רוצים לשמוע על מימון חוץ בנקאי נוסף כדאי לכם לקבל לקבל עזרה מהמומחים. מי שמכיר את התחום הזה לעומק ויודע איזה פרטים חשוב לברר יוכל לסייע לכם לבחור את מסלול ההלוואה המושלמת עבורכם. לכן אתם מוזמנים לפנות אלינו לצורך בירור פרטים על מסלול זה, כי למה שתעשו את זה לבד? ניהול הון חוזר הוא תחום שצריך בו הרבה מאוד בקיאות וידע ולכן עדיף לכם לפנות אלינו עוד היום. המומחים של אפק ישמחו לעזור לבחור לכם את המסלול המתאים ביותר.

איך עומדים בהחזרים החודשיים?

כפי שהוזכר לעיל, אחד מהיתרונות העיקריים של מסלול הון חוזר זו העובדה שמדובר על החזרים חודשיים נמוכים כך שאין לכם סיבה אמיתית לדאוג. כל אדם שמנהל עסק ויצא לו לקחת הלוואות בעבר יודע לומר שלא תמיד קל להתמודד עם ההחזרים ולכן חשוב לתת את הדעת על הנושא הזה. החדשות הטובות הן שאתם לא צפויים להחזרים גדולים מידי ובטח שלא אם תבחרו במסלול של הלוואות הון החזר. אנשי המקצוע שלנו, הבקיאים בתחום הזה ואשר מגיעים עם ניסיון רב שנים, יוכלו לעזור לכם בצורה משמעותית ביותר לבחור את המסלולים המתאימים לכם כך שחבל לוותר על הלוואות שונות לעסק. לא אחת הלוואה לעסק יכולה להיות הדבר שישנה לטובה את גורלו ולכן שווה להתעמק באפשרויות השונות שעומדות בפניכם.

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: