בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
6378*

ניהול כספים

ניהול כספים לעסק שלכם

בעידן כלכלי ופיננסי מורכב כשלנו, בו האפשרויות והסכנות רבות ומרחב הטעות מזערי, חשוב מאוד לכל עסק לעשות שימוש בליווי פיננסי מקצועי, ובוודאי כשהדברים נוגעים לניהול כספים - צינור החמצן של העסק.  לצד כסף, זמן הוא המשאב החשוב והיקר ביותר עבור כולנו, ואת הזמן שלנו אנחנו רוצים להקדיש למה שאנחנו הכי טובים בו: השירות המקצועי שאנחנו מעניקים, המוצר הייחודי שלנו, וטיפוח יחסי עבודה מצוינים עם הלקוחות, הספקים והעובדים. הפתרון פשוט: ניהול הכספים ותזרים המזומנים של עסק על ידי מומחים במיקור חוץ.

ניהול מקצועי של התזרים הוא ניהול מקצועי של הזמן שלכם

אפק פתרונות מימון בשיתוף אנאליטיקה יעוץ והשקעות של אמיר בסן, מספקת שירותי ניהול כספים במיקור חוץ, הכוללים ליווי שוטף לבית העסק. אנו רואים בניהול כספים את הבסיס להשגת שליטה על תהליכים בחברה - כשלבעלי העסק תמונה מדויקת בזמן אמת של מצבו הפיננסי של העסק, יש בידם המפתחות לשליטה ולניהול נכון ומחושב של הארגון, על כלל היחידות התפעוליות בו.

ניהול מקצועי של תזרים המזומנים בעסק לא רק מעניק לכם שקט נפשי, הוא גם מפנה לכם זמן רב: הלקוחות שלנו תמיד מופתעים לגלות כמה זמן הם הוציאו על פענוח התזרים בנקודה מסוימת ועל גבייה ושאר עניינים מנהליים זוללי זמן מול לקוחות וספקים. ניהול מקצועי של התזרים הוא ניהול מקצועי הרבה יותר של הזמן שלכם.

אנחנו פועלים בשני מישורים: גם בשרטוט ושיקוף התמונה המדויקת של מצבו הפיננסי של העסק, וגם במתן השירותים הנלווים והמעקב הנדרש למיצוי האפשרויות העסקיות והפיננסיות העומדות בפני העסק.

תזרים המזומנים כבר בפנים

במסגרת שירות ניהול הכספים והליווי התזרימי השוטף, אנו מעדכנים באופן יומיומי את תזרים המזומנים של הלקוח, תוך הצגת תמונת מצב עדכנית של יחידות הרווח וההפסד של העסק. על בסיס נתוני האמת הללו העסק יכול לתכנן את הפעילות בכל הנגזרות העסקיות בצורה מהימנה ובטוחה, ללא צורך באומדנים ובהערכות. עם ייצוב תזרים המזומנים והפיכתו לחיובי, ניתן להתניע את השלב הבא בתהליך: ביצוע תוכניות עבודה והגעה ליעדי מכירות ורווח אופטימליים.

זכרו: הכסף הוא החמצן של העסק. ניהול כספים נכון הוא הכרחי, בכל עסק ובכל היקף.

ניהול כספים

להבריק בתכנון - להצטיין בביצוע

כל עסק זקוק לתוכנית עסקית התפורה בדיוק למידותיו, על בסיס ההיכרות של מנסחי התוכנית הן עם אופיו וחזונו הייחודיים של העסק והן עם תנאי השוק בפלח הפעילות שלו. אנחנו באפק פתרונות מימון מתמחים ביישום תוכניות עבודה עסקיות, תוך זיהוי פערים בין תוכנית לביצוע, ויצירת ההתאמות הנדרשות בזמן אמת.

התמחותנו בתחומי המימון לסוגיו, ויכולתנו להשיג מימון בהיקפים שונים בזמן מהיר תוך הערכת כדאיות לעסק ספציפי, עומדות לטובת לקוחותינו בכל הקשור בניהול הכספים והתזרים של העסק. אנו יודעים להמליץ בזמן אמת על הצורך בקבלת מימון חיצוני - או ויתור עליו - בהתאם למצב התזרימי של העסק והצפי המחושב לטווח הקרוב והבינוני. במידה שעולה צורך בהשגת מימון, אנו יודעים להשיגו במהירות ובתנאים הטובים ביותר, וגאים לספר כי 83% מבקשות המימון של לקוחותינו נענות בחיוב.  

בעבודה איתנו, לקוחותינו זוכים לשקט חיוני לניהול כלל האספקטים התפעוליים והפיננסיים של החברה ויחידות התפעול והשיווק שלה, עם ודאות תזרימית וניהול ויישום בהתאם לציפיות העסק, תוך מעקב הדוק וחתירה תמידית להשגת היעדים שהוגדרו.

ההצלחה מתחילה בניהול נכון

בעבודה איתנו לקוחותינו זוכים לניהול כספים ותזרים הדוק שמביא לתוצאות ברורות בשורת הרווח. זכרו: כסף הוא החמצן של כל עסק. כדי שהעסק שלכם יוכל לנשום, וכדי שתוכלו לנהל את זמנכם ביעילות, ניהול כספים נכון הוא הכרחי. המומחים שלנו כאן לעזור לכם להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור העסק שלכם.

צרו קשר לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות, ואנו נבחן את צרכי העסק הכספיים והתזרימיים, ואת הדרכים הנכונות לניהול שיוביל להצלחה.

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: