בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
6378*

קרן פועלים לעסקים הוקמה על ידי בנק הפועלים בשיתוף עם כלל ביטוח. לקרן, המתחרה בקרן ההלוואות בערבות המדינה, תקציב של 8 מיליארד ש"ח, והיא תחלק כסף לעסקים בתקופה של 4 שנים (לכל הפחות).

קרן פועלים לעסקים מיועדת לבעלי צרכי הון חוזר, לעסקים המעוניינים בביצוע השקעות בעסק, ולעסקים חדשים שנמצאים בשלבי הקמת פעילות חדשה.

עיקרי תנאי קרן פועלים:

  1. מחזור הכנסות שנתי מקסימלי של 25 מיליון ₪.
  2. סכום הלוואה של עד 500 אלף ₪ או 10% ממחזור ההכנסות השנתי (הגבוה מבניהם).
  3. פריסת תשלומים ארוכה על פני  6 שנים (החזר ההלוואה ב-72 תשלומים), עם אפשרות לקבל תקופת גרייס של שנה (דחייה של 12 חודשים בתחילת החזר קרן ההלוואה).
  4. ריבית אטרקטיבית- ריבית תחרותית ביחס לממוצעים של הלוואות מסחריות וביחס להלוואות בערבות מדינה (משתנה בהתאם לרמת הסיכון ויכולת ההחזר של העסק).
  5. הנחה משמעותית בהקצאת ההלוואה ובדיקת בקשת הלוואה.
  6. דרישה להצגת 25% בטחונות אל מול ההלוואה.

 

קרן פועלים לעסקים

איך מתקבלת הלוואה בקרן פועלים לעסקים?

מתוך כלל העסקים שמגישים בקשה להלוואה, רק כ-30 אחוז מהבקשות מאושרות. בקשת הלוואה בהיקף הנכון, כתיבת תוכנית עסקית ומותאמת לעסק ולענף בו הוא פועל והכנה אישית לבקשה - עשויים לעשות את ההבדל בין דחיית הבקשה לאישורה. אנו זוכים לאחוזי הצלחה גבוהים בגיוס אשראי מהקרן בזכות ההיכרות האישית שלנו עם הקרן ונהליה, לצד הידע והניסיון הרב שנצברו במהלך העבודה בקרן.

איך אנחנו עושים את זה?

על מנת להצליח לגייס את הסכום הדרוש עבור לקוחותינו אנחנו בוחנים את הצרכים האמיתיים של העסק ואת הסיכויים לקבלת הלוואה מקרן פועלים לעסקים, ובמקרים מסוימים ממליצים על פתרונות אשראי אחרים. הפעילות העסקית כולה נעשית בצורה שקופה ובשיתוף מלא עם הלקוח, בהתאם ליעדים שהוגדרו מראש, על מנת לגייס את האשראי בזמן קצר, ועם התוצאה הטובה ביותר.

צרו קשר לקביעת פגישת ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות, על מנת להעריך את הכדאיות של בקשת הלוואה, את היקפה האופטימלי, ואת מסלול המימון המתאים עבורכם.

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: