בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
6378*

הסוכנות היהודית הקימה מספר קרנות הלוואה לטובת עידוד עסקים עצמאיים בישראל, מכל התחומים ומכל המגזרים. המטרה העיקרית של קרנות אלה היא לסייע ליזמים ולבעלי עסקים בפריפריה הגאוגרפית והחברתית. ההלוואות ניתנות לעסקים מהגליל, מהנגב ומירושלים, ולבעלי עסקים מהקהילה האתיופית, מהמגזר החרדי, מהמגזר הערבי, יוצאי קווקז ועולים חדשים.

ההלוואות אטרקטיביות ביותר מבחינת תנאיהן, והן נועדו לתת עזרה ליזמים ובעלי עסקים בפריפריה גאוגרפית וחברתית ולתמוך בעסקים שמתקשים לקבל הלוואה, בין היתר בשל קושי להעמיד את הביטחונות הנחוצים. ההלוואות ניתנות לצורך פיתוח כלכלי, עידוד צמיחה עסקית, יצירת מקומות תעסוקה וחיזוק הפריפריה.

התנאים לקבלת הלוואה מקרנות הסוכנות היהודית

  • סכום הלוואה מקסימאלי: עד 400,000 ₪
  • ריבית: פריים + 1.5%
  • הון עצמי: 20%
  • תקופת החזר: עד 72 חודשים (מתוכם עד 12 חודשי גרייס)
  • ביטחונות: ערבים, ובנוסף שיעבוד רכב/ פיקדון/ ציוד
  • מטרות שימוש בכסף: לפחות 50% מהתוכנית מיועדת להשקעה (מלבד קרן פיטסבורג, בה ניתן לקבל 100% הון חוזר)
  • ערבות שיורית של הקרן: מול בנק אוצר החייל

זוג הורים הדואגים לקמפיין הלוואות לעסקים

היתרונות של קרנות הסוכנות היהודית

מעבר לריבית האטרקטיבית, לביטחונות הנמוכים ולאפשרויות ההחזר הנוחות, להלוואות מקרנות הסוכנות היהודית יתרונות רבים נוספים. התהליך מובנה ומהיר, ומלווה מתחילתו ועד למימוש ההלוואה על ידי מנהל קרנות אזורי. הגישה של המנהלים היא פילנתרופית, ובראש מעייניהם הצלחת העסק, ולכן הליווי מתבצע גם לאחר מימוש ההלוואה, עם ייעוץ, הכוונה ואף העמדת קשרי הסוכנות הרבים לטובת הלווים.

לקרנות הסוכנות היהודית ניסיון רב שנים מול הבנקים, דבר שמקל על שכנוע נציגי הבנק לתת ההלוואה במקרים בהם ללא מעורבות הקרן העסק סורב. ערבות הקרן היא במקרים רבים הגורם המכריע שבזכותו עסק או יזם מקבל בסופו של דבר הלוואה.

תמונה עבור קרנות הסוכנות היהודית

איך מתקבלות ההלוואות?

בשל האטרקטיביות הגדולה של ההלוואות מקרנות הסוכנות היהודית, רבים מגישים בקשות להלוואות. על מנת למקסם את הסיכויים לקבל הלוואה, חשוב לבקש הלוואה בהיקף הנכון, ולהגיש תכנית עסקית מפורטת ומותאמת לעסק ולענף בו הוא פועל. תהליך הגשת הבקשה זהה לזה של הקרן להלוואות בערבות המדינה, כך שעסק יכול "לתפוס שתי ציפורים במכה" ולהגיש בקשה לשני המסלולים, עם אותה התוכנית העסקית.

בנוסף, חשוב להתכונן לראיון האישי עם מנהלי הקרנות, שכן הרושם האישי של מבקש ההלוואה עשוי לעשות את ההבדל בין דחיית הבקשה לאישורה. אנו גאים בהצלחותינו הגדולות בגיוס הלוואות עבור לקוחותינו: 83% מהם קיבלו הלוואות מהקרנות השונות איתן אנחנו עובדים, והצליחו למנף את הכספים לטובת שגשוג העסק בטווח הקצר.

איך אנחנו עושים את זה?

על מנת להצליח לגייס בהצלחה הלוואות עבור לקוחותינו, אנחנו בוחנים את הצרכים האמיתיים של העסק ואת הסיכויים לקבלת הלוואה מהקרן המתאימה ביותר מבין קרנות הסוכנות היהודית. במקרים מסוימים אנו נמליץ גם על פתרונות אשראי נוספים. הסוכנות היהודית מאשרת למספר מוגבל של כלכלנים בכירים, בעלי רקע וניסיון ענפים והצלחות מוכחות, ללוות עסקים בבקשת ההלוואות, ואפק פתרונות מימון גאה להיות חלק מרשימה נבחרת זו.

צרו קשר לקביעת פגישת ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות, על מנת להעריך את הכדאיות של בקשת הלוואה, את היקפה האופטימלי, ואת מסלול המימון המתאים עבורכם.

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: